Vizīte pie veterinārārsta

Vizīte ir veterinārārsta apmeklējums klīnikā, kuras laikā tiek veikta vispārēja dzīvnieka klīniskā izmeklēšana un pārrunas ar dzīvnieka īpašnieku - anamnēzes ievākšana. Katram dzīvniekam ir pārskatāma un detalizēta pacienta vēsture, kas satur datus par dzīvnieka veselības stāvokli, slimības gaitu un veiktajiem izmeklējumiem un ārstēšanu.

Dzīvnieku īpašniekiem būtu jāņem vērā, ka, ja arī viņi saviem mīluļiem nenovēro saslimšanas pazīmes, veterinārārsts būtu jāapmeklē ne retāk kā reizi gadā, lai veiktu dzīvnieka veselības stāvokļa novērtēšanu un ikgadējo vakcināciju.

Gadījumā, ja pilnvērtīgam dzīvnieka veselības stāvokļa novērtējumam nepieciešami papildus izmeklējumi, mūsu klīnikā uz vietas iespējams veikt asins un urīna analīzes, kā arī ultrasonogrāfisku un paraugu mikroskopisku izmeklēšanu, kas nodrošina ātrāku izmeklējumu rezultātu saņemšanu un atbilstošas ārstēšanas nozīmēšanu.

Sarežģītākās situācijās iespējama konsultantu piesaiste no humānās medicīnas vai sadarbības klīnikām Latvijā un ārzemēs.

Cenrādis


veterinārārsta apmeklējums

Pakalpojumu izmaksas

Pakalpojuma nosaukums
 Cena (EUR)
Pirmā vizīte
  no 15,00 - 25,00
Atkārtota vizīte 10 dienu laikā  8,00
Mājas vizīte

Dermatologa konsultācija
 no 22,00

40.00